Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből lesz szintfelmérő?

Lineee kérdése:

Miből lesz szintfelmérő?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdem a középsulit...azt tudom, hogy angolból, majd vmikor. most lesz szintfelmérő...vmi. más tantárgyból is lesz majd? Hogy van ez? Kb. hány pontot kell elérni?? :-) :-/
2015. ápr. 30. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A szintfelmérő arra szolgál, hogy a kezdő vagy a haladó nyelvi csoportba tegyenek-e. Mi az, hogy hány pontot kell elérni? És ha nem éred el, akkor szerinted mi van? Más tárgyból nincs szintfelmérő, de bármelyik tanár írathat felmérőt év elején kedve szerint.
2015. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha esetleg 0 pontot érek el? Akkor mi van...
2015. máj. 1. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kezdő csoportba mész. Mért, mi más lehetne?
2015. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom :-D Csak azt hittem, hogy ezen más is múlik...pl. nem vesznek fel vagy vmi.
2015. máj. 2. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vettek már föl?! Hol írnád a szintfelmérőt, hogyha nem vettek volna?!
2015. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De már felvettek :-) Csak azt hittem, hogy ezen más is múlik!
2015. máj. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!