Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen fakultációt...

Szerintetek milyen fakultációt kéne választanom, ha idegenvezető szeretnék lenni? A többi lent!

Figyelt kérdés

Idén kell leadni, hogy milyen fakultációs tárgyakat akarunk fel venni. Személy szerint kettőt választanék, ám az angol kilőve, mert azt már emelt szinten tanulom.

Hozzám az irodalom áll a legközelebb, viszont sokan mondják, hogy felesleges felvennem, mert úgysem tanulom tovább, de azt is tudom, hogy csak OKJ-s iskolában tudok tanulni.

Nagyon várom a válaszokat!



2015. máj. 1. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik idegen nyelv.
2015. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam, de az iskolánkban nem indítanak abból a nyelvből fakultációt, amit én tanulok.
2015. máj. 1. 14:16
 3/3 anonim válasza:
Akkor töri
2015. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!