Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot szoktak...

Milyen ajándékot szoktak magántanárnak adni?

Figyelt kérdés
Négy évig tanított a magántanárom, de most elballagok és nem tudom, hogy milyen ajándékot adjak neki. Ötvenes évei körüli nő, latin-töri-filozófia szakos tanár. Könyv kilőve, mivel annyi könyve van, hogy egy fal csak azokkal van tele. Valami különleges ajándékot tudtok? Pénz nem annyira számít.

2015. máj. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éves vagy féléves múzeumi belépő két személyre? Nemsokára itt a múzeumok éjszakára, annak is van belépője. Hirtelen ez jutott az eszembe. Én egy ilyennek örülnék. Bár nem múzeuminak, hanem színházinak. :))
2015. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek annyi könyve van, hogy egy fal csak azokkal van tele, az valószínűleg nagyon szereti a könyveket; viszont tényleg nehéz lehet eltalálni, hogy mi tetszene neki és mi nincs még meg. Könyvutalvány esetleg? Tudom, hogy nem néz ki annyira szépen, de szerintem örülne neki.
2015. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznosak voltak! :) Akinek még van ötlete, írjon nyugodtan! :)
2015. máj. 3. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám kapott már karórát, bőröndöt, retikült, tojást, fánkot, gyümölcsöstálat, vadhúst, lábost, bögrét, tollat, plüss állatkákat (még pici voltam), bonbont, virágot, gyertyát, párologtatót, uszodabérletet, fénymásolópapírt és parfümöt is.
2015. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És nem kell kinevetni, néhány tartó házi tojásnak igenis szoktunk örülni:)
2015. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdekes lehetőségek, de tetszenek. :) Jöhet még ötlet :)
2015. máj. 3. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen ajándékot adtál végül?
2015. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!