Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már érettségizett szerinte...

Aki már érettségizett szerintetek nagyon nehéz? Ha mindenből éppen átmentem év végén 2esel akkor az érettségin is át fogok?

Figyelt kérdés

Most kezdek parázni semmit nem tanultam :S

18/L


2015. máj. 4. 07:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egyaltalan nem olyan para mint ahogy a sok tanar stb beĂĄllija. Emlekszem mennyit tanultunk ra a suliban utolso evben meg ezzel stresszeltek minket, aztan nem is volt veszes.
2015. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt biztosan ide akartad írni?
2015. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
nem érettségiztem még de ismerőseim akik már leérettsegiztek ők azt hajtogatták hogy írásbelin irodalomnál ott a szöveggyűjtemény mateknál fuggvenytáblázat törinél meg az atlasz aminek a hátuljába benne vannak a fontosabb évszamok.
2015. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

ha tudsz logikusan gondolkozni,normális mondatokat szerkeszteni, történelemből középszintűn a forrásokat tudod elemezni,térképről olvasni,matekból pedig az első 20 kérdést meg tudod oldani,akkor van esélyed!


ha diszlexiás vagy,nem tudsz gondolkozni, értelmesen gondolkozni és azért voltál mindenből 2es,akkor elég nagy eséllyel buksz

2015. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 díszesek több időt kapnak az írásbelin, és ők is tudnak normálisan gondolkodni, csak másképp, vagy lassabban mint egy normális ember.
2015. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
72%
Akkor minek jártál oda???? Melegedni?????
2015. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szépen írd le a gondolataidat, nem lesz semmi baj.
2015. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Én minden év végi jegyemnél jobbat írtam eggyel érettségin.


Írásbelire csak a matekra kellett sokat készülnöm, mert abból mindig kettes voltam, de végül összehoztam hármasra.

A többire szinte csak a szóbelire készültem. Töriből még átrágtam magam a tankönyveken az emelt írásbelire, magyarból meg átnéztem az esszéírás szempontjait.


Amúgy ez csak addig félelmetes amíg nem estél túl rajta. Bár úgy lehet nem lesz egyszerű ha csak melegedni jár be valaki 4-5 évig.

2015. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Volt ott fűtés meg büfé, ezért járt be.
2015. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A matekkal vigyázz azért
2015. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!