Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mondta, hogy az érettségi...

Ki mondta, hogy az érettségi könnyű?!

Figyelt kérdés

Annyira bíztam benne, hogy tényleg igaz, amit a nagyok mondanak, de én már az első nap után annyira kivagyok, hogy azt sem tudom, hogy fogom túlélni még a hátralévő 3+1napot...

Engem iszonyatosan megterhelt lelkileg ez a mai nap. Maximalista vagyok, úgyhogy kiakadtam, amikor olyan hülyeség, mint időhiány miatt vesztettem el egy csomó pontot.


2015. máj. 4. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemhez sok sikert :)
2015. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsővel teljesen egyetértek:)
2015. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanúgy érzek,mint te.Meg rajtunk kívül szerintem vagy jó pár ezren :D :D
2015. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
El is gondolkodtam, biztosan tovább akarok-e tanulni...
2015. máj. 4. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Emelteztél magyarból? :) Én is, engem is kiborított kicsit, már bánom, hogy nem elégedtem meg a középszinttel, lehet, hogy jobban jártam volna.

Mennyit nem tudtál megcsinálni?

2015. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem azért,de szerintem a MAI KÖZÉPSZINTŰ SZÖVEGÉRTÉS felért egy emelttel...De bocsi,ha rosszul gondolom.
2015. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Közepesre megírni könnyű, 80% felettire azért egyes tárgyaknál már tanulni sem árt.


Ne vedd ennyire komolyan, ezalatt nem azt értem, hogy lazázd el.

2015. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én belenéztem a szövegértésbe, mert itt olvasgattam, hogy nehéz volt. Szerintem nem, szimpla irodalomtörténeti szöveg. Két osztálytársam (középszintes) mondta, hogy ők készen lettek, egyikük hamarabb el is ment, mert már nem tudott mit írni. Mondom, bár én is így lettem volna emelten. :D


De amúgy lutri a magyar, emelten és középszinten egyaránt, így kora reggel azért eléggé rá kell kapcsolódnia az agynak. Én a kajámat is itthon hagytam, majdnem meghaltam. :D


De azt hiszem, nekem itt nincs helyem, itt a középszint a téma. :) Azért remélem, jól sikerült mindannyiunknak, talán csak most vagyunk bizonytalanok, aztán meg méginkább örülhetünk majd. :)

A hét további részére is hajrá!

2015. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az osztálytársad elég nehezen tudott elmenni szövegértés után,vagy annyira profi,hogy 60 perc se kellett neki a szövegértés meg az esszé megírásához?!

Az esszére könyörgöm kapunk 3 óra hosszát (3 oldalra..) egy ilyen szövegértésre meg 60 percet..


Szerintem senki szerint nem volt túl bonyolult a szöveg,simán érhető volt-pár idegenszó volt ugyan benne,de nem volt zavaró- viszont az,hogy beletesznek ennyi kérdést,ráadásul nehezebben érthetőeket. Oké,csak egy érettségi,de akkor legalább egy 15-20 perccel adjanak több időt,és simán megcsinálom én is.


Amúgy ne legyél ennyire letörve,én is kivoltam,hogy 3! feladatot kellett kihúznom,mert kevés volt az időm,de ez van. Fel a fejjel,hogy a többi jól sikerüljön! :)

2015. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az érettségi igenis könnyű, nem tudom mit veri magát itt minden gimis. Egyetemen majd megnézlek.
2015. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!