Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szobelire fel lehet keszulni...

Szobelire fel lehet keszulni egy honap alatt?

Figyelt kérdés
Minden tanarunk ezt mondta de kezdek felni. Az emeltmagyar eleg hamar lesz es ott a tobbi is.

2015. máj. 5. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán! :)
2015. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztosan fel, csak arra figyelj nagyon, hogy ne halogasd, hanem egyből kezdd el!
2015. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Szerinted csinaljak.beosztast? Van 100 tetel kb akkor 20 napra napi ot pl? Vagy az sok idot venne el? Ugy szeretnek tanulni mintha suliba jarnek hogy delelott tanulnek pl egyig kettoig.
2015. máj. 5. 20:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy szeretnem igen, hogy mar a biosz utan el is kezdem max egy napot pihenek. :)
2015. máj. 5. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha külön szóbelizel emeltből is úgy könnyebb, mert van 1 szerencsésebb helyzetben 2 hét is a közép és emelt szóbeli között. Most feküdj rá jobban az emeltre majd a középszintűeket elég jól meg lehet tanulni, könnyebbnek is tűnik a sok emelt magyar után :)
2015. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fel lehet. Sőt egyetemen (gondolom ha már emelt magyart írsz) olyan is lesz, hogy egyes tantárgyakból pár napod lesz a féléves anyag magtanulására :)
2015. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul értem, de úgy akarsz tanulni mintha suliban lennél és napi ötöt akarsz? Mert gondolom akkor napi többet órát töltesz vele, több belefér mint napi 5 tétel.
2015. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jövőhéten már kezdd el. Szerezz egy kis naptárat, írj beosztást hogy melyik nap miből mennyi tételt tanulsz ( ajánlom hogy arányosan, pl hétfőn 2 nehéz 1 könnyű ). Én is ebben az egy hónapban fogok tanulni, eszerint. Szerintem simán meglesz!
2015. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én beosztással csináltam anno, pont ahogy mondtad, hogy naponta 5.
2015. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen naponta tobb orat is raszannek akar az egesz delelottom pl 8tol. Szunetekkel termeszetesen. Enis gondoltam a naptarra :) Akkor megprobalom aranyosan. A tori nekem konnyu mivel kenytelenek voltunk sokat megtanulni mert irattak belole tehat ez alapjan fogom.
2015. máj. 5. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!