Stewardess kepzes?

Figyelt kérdés
Kedves mindenki! Segitseget szeretnek kerni. Nagy almom, hogy legiutaskiserove valjak. Nezelodtem neten, de semmi aktualis informaciot nem talaltam, igy tevedtem ide. Akinek van stewardess ismerose, rokona vagy barkije, aki szivesen segitene nekem, az legyen szives leirni az e-mail cimet, ahol feltudnam vele venni a kapcsolatot. Elore is koszonom.

2015. máj. 6. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Ugyanez a bajom nekem is, rájöttem miért: Nem indul többé tanfolyam Magyarországon.


Tessék:

[link]


:,((

2015. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tisztaban vagyok vele sajna. De nekem az lenne a celom, hogy egy szakma belivel beszelgessek e-mailen keresztul, tole szeretnek velemenyt kerni, hogy erdemes e belevagni es ilyesmik. Kulfoldre mennek kepzesre erettsegi utan, tehat nekem ez nem problema.:)
2015. máj. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!