Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mostani matek érettségin...

A mostani matek érettségin kettest elérni mennyire szégyen?

Figyelt kérdés
Nézegettem a pontokat, a kettes tuti megvan, talán még a hármas is, de abban közel sem vagyok biztos. Ez nagy szégyen?

2015. máj. 6. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy erős matekos, és semmi továbbtanulási szándékod nincs a matekkal, akkor nem.
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az. Én sem tanultam semmit, nem is érdekel a sok vacak képlet, mégis meg tudtam írni elfogadhatóra (80% felett lesz biztosan). Bár nekem sose okozott gondot a matek dolgok megértése, szerintem elég, ha helyesen, logikusan tudsz gondolkozni, már akkor is megérted a matek legalapabb dolgait, ami alapján megoldhatóak a könnyű feladatok. A képleteket meg én sem tanultam meg, a függvénytár ismerete és alkalmazása pedig nem tart tovább néhány órai tanulásnál, azt én már lustaságnak nevezném.
2015. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán nem szégyen, ha mindent megtettél.


csak sajnos rengeteg buta, empátiahiányos ember van, akik annyit nem képesek felfogni, hogy mindenki más adottságokkal rendelkezik.

2015. máj. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Más adottságokkal?


Olyan primitív és minimális, általános iskolás tudást kérnek számon sok feladatnál, hogy szerintem aki 4est nem tud csinálni az nagyon pénztárosnak se menjen

2015. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Elég szégyen, mivel az első része az gyakorlatilag egy 10 perces szösszenet volt, a másik részére meg volt elég idő amibe némi gondolkodás is belefért.
2015. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem szégyen, szerintem a mostani matek nehéz volt.

Jó matekos vagyok alapból (4-5 voltam mindig is matekból), de most örülök, ha megvan a 60%. Mondjuk abban igazuk van az előttem lévőknek, hogy az első rész könnyű volt, de a második pl. nekem okozott fejtörést.

Viszont ha nincs továbbtanulási szándékod a matekkal, akkor mit foglalkoztat?

2015. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem az
2015. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Tanulási nehézségem van, hónapokat készültem intenzíven a vizsgára, és mégsem lesz meg a 25%. A családomnak már sikerült elfogadnia, hogy agyilag csökkent vagyok a matek terén, az anonim öt-műszakiorvosijogicambridge-i-diplomával rendelkező gyakoris válaszolóknak meg nem adok a véleményére, mivel nem ismernek, és így nem lehet megítélni valaki képességeit. Ajánlom, te is tégy így.
2015. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Jobb lenne ha ilyen kérdésekre nem matekszakosok, vagy magukat matektanárnak képzelők válaszolgatnának, hogy ki hülye és ki nem.

És végig ötös voltam matekból a gimiben, de a mostani érettségi szerintem is nagyon nehéz volt. Örülök, ha a 3-as biztosan megvan. Nem mindenkinek erőssége minden téma, és ha olyat fogsz ki, szivacs.

Nekem pl halálom a valószínűségsz. hiába könnyű elvileg.

2015. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Nekem az volt a stratégiám, hogy nem készülök matekérettségire, nem oldok meg egy érettségi feladatot sem, így nem fog meglepetés ér. Ez be is vált. Eddig nem tudom milyen feladatok szoktak lenni benne, de szerintem ezek teljesen korrekt feladatok voltak, voltak benne egyszerűbbek és nehezebbek is.
2015. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!