Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű biológia érettségi...

Középszintű biológia érettségihez elég, ha átolvasom a Mozaik 10-11-12-es tankönyvét?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz az írásbeli, addig még el tudom olvasni az összeset alaposan. Szerintetek ez a 3 könyv elég lesz a felkészüléshez?

2015. máj. 9. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én négy éve érettségiztem emelt szinten bioszból, és azokból, meg egy tesztkönyvből tanultam, és jól sikerült.


Elég lehet, de azért ajánlanám, hogy nézd át az előző évek érettségieit, és egy tesztkönyvet is.

2015. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sok is lesz, több van abban a könyvben, mint ami középszintre kell. Ha jól megtanulod, megérted, akkor jó lesz. Azért a tavalyi teszteket is csinálgasd, hogy lásd, milyen feladatok vannak. És remélem, nem most kezdtél el készülni. Hajrá!
2015. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb. ötödikes korom óta rendszeresen tanulok bioszt, mert imádom :D az ilyen magolósabb dolgokat, mint az agy vagy biokémia, azokat egy idő után elfelejtem, ezért akarok még mindent úgy igazán átnézni.

Plusz a tanárunktól kaptunk minden témakörhöz teszteket megoldásokkal, még azokat is megcsinálom.

2015. máj. 9. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig rendszeresen tanultál, akkor ez pont jó lesz, csináld!
2015. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, szerintem is eleg mi Lenardosbol tanultunk ami kicsit gyengebb de enis tanultam mindig megcsinaltam az osszes regi erettsegit 90 folott :) szoval enis azt fogom hogy elolvasok mindent
2015. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Jó nagy szarban vagy. :D

Amúgy hogy sikerült??

2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!