Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem látok...

Mit csináljak, ha nem látok más megoldást?

Figyelt kérdés

Először is tudni kell rólam, hogy maximalista vagyok, bár már korántsem annyira, mint régen. Nagyon félek attól, hogy a matek érettségin még annyi pontot sem sikerült összehozni, hogy szóbelizhessek. Jó, jó tudom, ezek alapján biztos azt gondolják néhányan, hogy akkor nem is érdemled meg azt a r*hadt izonyítványt, de a többi érettségim nagyon jó lett elvileg, a magyar kivételével 90% fölött sikerültek.

A lényeg az, hogy én nem bírnám elviselni, ha most emiatt kellene halasztanom egy évet, meg eleve nem ilyen hülyének ismernek engem, és a szüleim szeme elé sem tudnék kerülni így. Főleg, hogy 20 éves vagyok, és nem is élünk túl jól, és nem akarok nekik ekkora csalódást okozni. Egyébként is sok gondom van, a barátom is egy hete szakított velem, nem akar még köszönni sem. Nem látok megoldást azon kívül, hogy öngyilkos legyek. Meg mi van, ha ősszel sem sikerülne a matek? Tényleg nagyon hülye vagyok hozzá. Mit csináljak? :(


2015. máj. 10. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl izgulod az egészet..nyugodj meg szépen, mert arra nagyon kevés az esély,hogy ne érj el legalább 2-est :)
2015. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!