Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha emelt infó érettségin nem...

Ha emelt infó érettségin nem fut le a programom, megbukok?

Figyelt kérdés
Amúgy futott, csak miután átmásoltam a pendrive-ra, még variáltam rajta, és annyira le voltam blokkolva, hogy egyszerűen nem emlékszem, hogy futott-e... :D

2015. máj. 12. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy a búbánatba buknál meg, amikor az egész gyakorlatit egyben pontozzák? Kivéve, ha csak ezzel az egy feladattal foglalkoztál.


Egyébként sem, idézet a tavaly őszi javítási útmutatóból:

A beadott program csak abban az esetben értékelhető, ha van a választott programozási

környezetnek megfelelő forrásállomány, és az tartalmazza a részfeladat megoldásához tartozó

forráskódot.

A pontozás során futási hibás vagy részlegesen jó megoldás is értékelendő.

A részpontszám jár, ha a kódnak az adott elemnél feltüntetett megfelelő részlete hibátlan.

2015. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak úgy emlékeztem hogy minden vizsgarésznek el kell érnie egy adott százalékot, és ha erre 0 pontot kapok akkor nyilván nincs meg a százalék. De akkor megnyugodtam, köszönöm szépen :3
2015. máj. 12. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizsgarész = gyakorlati + szóbeli.

A feladatok nem vizsgarészek.

2015. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden tiszta :D Köszönöm!
2015. máj. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!