Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik emelt szintű érettségim...

Melyik emelt szintű érettségim számít?

Figyelt kérdés

Ősszel voltam matek és biológia emelt szintű érettségin, sikerültek, de elég neccesen vesznek fel, így bejelentkeztem újra most tavasszal is, hogy javítsak legalább 10-15%-ot.

A kérdésem: Ha az egyik most tavasszal nem sikerül túl jól, annyira hogy a szóbelivel se tudnám már felhúzni eléggé, és nem megyek el szóbelizni, akkor ugye beszámítják az őszi érettségim eredményét és nem fog ez az "egyes" számítani?



2015. máj. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el szóbelizni nyugodtan, mindig a számodra kedvezőbb eredménnyel számolnak.
2015. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a számomra kedvezőbb eredmény számít, de az a kérdésem, hogy ha nem megyek el, akkor az olyan mintha 0%-os lenne és automatikusan akkor az őszimet fogadják el?

Nem lesz olyan, hogy (ha nem megyek el) akkor az olyan mintha megbuktam volna belőle és nem számít, hogy korábban már átmentem?


Mert nem stresszelem feleslegesen magam a szóbelivel, meg nem tanulok rá feleslegesen ha úgysem lesz jobb, mint az őszi.

2015. máj. 14. 12:51
 3/4 anonim válasza:
0%
Első ne adj hülye tanácsot. Ha úgy érzed nem ment jól, akkor nehogy elmenj, mert a rosszabbat számítják be. vagyis ha jobb ha rosszabb akkor is a legújabb eredmény számít. Ha nem mész el szóbelizni nem tudom minekveszik, mert ugy az érettségi bizonyítványba nem kerül be.
2015. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Ezt támaszd alá bizonyítékkal is, mert Te mondasz hülyeséget. :-)

2015. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!