Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai bizonyítvány és...

Középiskolai bizonyítvány és az érettségi kijavítható utólag?

Figyelt kérdés
Kis kihagyás után úgy döntöttem, hogy egyetemre szeretnék menni. Mikor az iskolát végeztem abszolút nem volt tervemben ezért a jegyeim sem alkalmasak egy jó egyetemre. Most hogy benőtt a fejem lágya szeretnék továbbtanulni. Kérdésem az lenne, hogy van-e valami mód rá, hogy kijavítsam a 3. 4. osztályos év végi jegyeim plusz az érettségi fontos tárgyakat? Kész vagyok megtanulni a lemaradásom.

2015. máj. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kellett volna tanulni.
2015. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak az érettségit tudod kijavítani, de az is vizsgánként vagy 20E ft-t.
2015. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bizonyítványon nem lehet változtatni, de nem is kell, az érettségin igen, bármikor újravizsgázhatsz, és duplázással viheted a pontokat. Középszint 16, emelt szint 26 ezer Ft.
2015. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy akkor kellett volna tanulni de túl komolytalan voltam még, ezért kell most javítanom. A duplázáson én is gondolkodtam, viszont nem tudom, hogy a Biológia és Kémia emelt szintű érettségit mennyire lehetséges lerakni kb 80%-ra alig egy év tanulással? Mert ha ez sikerülne akkor tiszta sor lehetne a bejutás. És ha duplázással jók a pontok akkor a többi nem számít már kicsit sem?
2015. máj. 14. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó az érettségi, akkor már nem számít a többi.
2015. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2019. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!