Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi! Lesz következménye,...

Érettségi! Lesz következménye, ha nem megyek szóbelizni?

Figyelt kérdés

A HATODIK tárgyam rosszul sikerült (2-es). Szóbelivel sem tudom jóra feljavítani. Ha nem megyek el szóbelire, akkor ugye nem kerül be az érettségibizonyítványba, hogy az adott tárgyból megbuktam? És ugye ettől függetlenül megkapom az érettségibizonyítványt?


Előre is köszönöm!



2015. máj. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkapod a bizonyítványt, de hülyeség csak a rossz jegy miatt bukni a tárgyat, ah már ennyit készülni rá.
2015. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Csak az a baj, hogy rontja pár ponttal az érettségi átlagomat. És több pontot gyűjthetnék nélküle.
2015. máj. 15. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Már hogy rontaná le? Csak az öt legjobb érettségi eredményét számítják bele, ha nem duplázol.
2015. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan? Azt hittem az összes érettségieredményt beleszámítják. De akkor tényleg nincs akadálya, hogy elmenjek szóbelizni. Köszönöm a felvilágosítást! :)
2015. máj. 15. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hányat számítanak be, de hogy tök fölösleges abból szóbelizni, azt tudom. Minek neked egy 6. tárgyas kettes vagy egy rakás időpocsékoló tanulás után egy hármas? Attól nem lesz értékesebb az érettségi bizonyítványod!
2015. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam, ezert is tettem fel a kerdest. Sok idot elpazarolnek ezzel. Inkabb ragyurok a tobbi 5re.
2015. máj. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!