Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikából emelt szinten...

Fizikából emelt szinten érettségizők, mire számítotok?

Figyelt kérdés
mennyit készültetek, és mennyire érzitek magatokat felkészülve? tanácsok esetleg? :D

2015. máj. 17. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csodára számítok. Máskülönben nem lesz szép vége.
2015. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát akkor reménykedjünk együtt, hogy minket nem szivatnak majd meg annyira, mint a kémiásokat :D
2015. máj. 17. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány %-al lennél kiegyezve? :D
2015. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már egy 60- nak is nagyon örülnék :D
2015. máj. 17. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 45% a cél vannak itt különbségek akkor. :"D
2015. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sok sikert azért! :D jaj, csak legyünk már túl rajta :D
2015. máj. 17. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment nektek? :) Egyébként én itthon tanultam rá, egyedül, és hát jobban is megerőltethettem volna magamat. Orvosi volt első helyen, ahhoz minimum 71% kéne, a tavalyi ponthatárhoz viszonyítva, nekem. Egyébként a kifejtős szerintem jó volt (hőtant választottam)... A számolásokban voltak cifra dolgok, szerintem kellett hozzá logika :D Fogalmam sincs amúgy mennyire lett jó, remélem 50 alatt semmi képp nem lesz...:)
2015. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosin most biztos, hogy lejjebb csúsznak a pontok, mert a biosz és a kémia is nehéz volt. Szóval nyugi semmi sincs veszve. ;)

Egyébként tényleg voltak kicsit bonyolult feladatok is... mondjuk az a hőtanos elég összetett volt.

2015. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!