Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi illetve főiskolai...

Az egyetemi illetve főiskolai gólyatáborokban lehetnek koedukált szobák?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és egy lány barátommal valószínűleg ugyan arra az egyetemre valamint karra fogunk járni és gólyatáborban szeretnénk egy szobában lenni. Ezért érdekelne. Előre is köszi!

2015. máj. 17. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem lesztek egy szobában, nálunk direkt nézték, hogy az ismerősök minél távolabb legyenek
2015. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
14%

Nem baszótábor, hanem gólyatábor!


És a gólya jelenleg az elsőévest jelenti, nem pedig azt, aki a gyereket csiná.. izé, hozza!


Nincsenek koedukált szobák, az egyetem rendezvényei nem a családalapításról szólnak, ezt oldjátok meg máshol.

2015. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nincsenek vegyes szobák egyáltalán, akárhova is mész. Maximum egy szobával arréb lesz. :)

Amúgy meg kb csak este mikor alszol, akkor vagy a szobádban, máskor átjárkálhattok, de az sem baj, ha ismerkedtek másokkal. :)

2015. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok már öreg (5 éve voltam gólyatáborban - BME VBK), de nálunk koedukált szobák voltak, mondjuk ez semmit nem jelentett, mert mindenki ott aludt, ahol épp összeesett kb.
2015. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan tudhatnák a szervezők, hogy ki kinek az ismerőse. Úgyis feltehetőleg véletlenszerűen fognak helyet foglalni a gólyák, ahol éppen helyet találnak. Emiatt azt javaslom, hogy hamar menjetek ágyat foglalni, amikor még lehet találni két fennmaradó üres ágyas szobát. Az azért előfordul, hogy lányok inkább egy-egy szobába tömörülnek, a fiúk meg persze szeretnének közéjük vegyülni. Nekem ágy se jutott egyébként, elfoglalták a helyemet, így kénytelem voltam máshol vendégeskedni.


Máskülönben pedig ne is egymással foglalkozzatok a tábor ideje alatt, főleg, ha csak barátok vagytok.

2015. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt persze, hogy nem tudják, de ha egy városból jönnek, főleg egy iskolából akkor már nem lesznek egy szobában
2015. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy jött ki, hogy egy fiúval raktak minket egybe, mivel úgy volt szoba és kész. Nem volt semmi, nem kell túldramatizálni az ügyet -- bemész a fürdőbe öltözni, és annyi, nem pisisek, hanem fiatal felnőttek vagytok, a normálisabb táborvezető ezt belátja.


Ha viszont nem engedik nektek, akkor azt illik tiszteletben tartani.

2015. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lennének vegyes szobák, nálunk is azok voltak, pedig tavaly voltam gólyatáborban. :)
2015. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is vegyes szobák voltak. Ráadásul a fürdőbeelvonulós öltözős válaszolónak, nálunk simán öltözött mindenki a szobában, még akkor is, mikor bikinibe kellett átöltözni. Nem problémáztunk semmin. :D
2015. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!