Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » érettségizők! Ha hozzátok...

érettségizők! Ha hozzátok kerülne az iskola pecsétje, élnétek a lehetőséggel, hogy szóbelin lapcserézzetek? (elméleti kérdés csak, elkalandozott a képzeletem 2 tétel közt :D)

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem van olyan iskola pecsétes lapom, mert írásbeliken vagy egy halommal adtak és véletlenül hoztam el, amikre nem írtam.

de nem, eszembe nem jutna ilyesmi, ha módom se lenne rá.

2015. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te már tanulsz rá? irigyellek:D én nekem még nem sok kedvem van
2015. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként se sokra mennél vele, mert a táskádat kint hagyod a büfében a szülőknél, és egy szál golyóstollal mész be a vizsgaterembe. Az inged vagy a szoknyád alól akarnál 30 lapot elővarázsolni, és abból kiválasztani a megfelelőt? Vagy a farzsebedből nyolcrét hajtva? A pecsét még elméletben is kevés a megvalósításhoz.
2015. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
főleg, hogy nállunk az igazgató is aláírta, vagy egy tanár...
2015. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!