Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen melyik nyelvisk...

Zalaegerszegen melyik nyelviskolába érdemes elmenni, ahol könnyű, és biztos hogy meglesz a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a katedra az elég jó, viszont mikor én a smileyba mentem, ott nagyon bunkók voltak velem, lenéztek és minden kérdésükkel azon voltak, hogy bebizonyítsák nekem, hogy semmit sem konyítok az angolhoz, hiába van érettségim, semmit nem tudok és még az alapszintet sem érem el... De a katedrában sokkal normálisabbak, kedvesebbek, segítőkészebbek voltak és szerintem ilyen környezetben sokkal könnyebb eredményesebb nyelvvizsgát tenni.
2010. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semelyikbe
2010. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Namost melyik nyelvből
2014. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!