Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Műkörmös képzés Szegeden?

Műkörmös képzés Szegeden?

Figyelt kérdés

Szegeden melyik körmös sulit ajánljátok, lehetőleg olyat, amelyik a közeljövőben indít tanfolyamot?

Már kb. fél éve keresek itt körmös képzést. A Crystal Nails-hez nem szeretnék menni, érdeklődtem náluk élőben és nem nyerték el a tetszésemet. A Perfect Nails is indított elvileg itt tanfolyamot, arra is jelentkeztem, azt mondták, hogy csúszik az indulás és majd hívnak amikor indul. Hívogattam őket, meg e-maileztem velük, azt mondták, majd szólnak ha indul - azóta semmi. A 3. komoly próbálkozásom a Globe Nails-nél volt. Velük is e-maileztem, meg beszéltünk telefonon, azt mondták, hogy majd hívnak amikor indítják a tanfolyamot (május közepén) - azóta semmi hír róluk sem. Nem hiszem el, hogy egy ekkora városban nem lehet műkörmös képzést találni.

Az Alfakapost találtam még meg, de az a legdrágább és ráadásul teljesen gagyi dolgok vannak a kezdőcsomagban. :/ Meg egy ismerősöm mondta, hogy nem foglalkoznak a tanulókkal.



2015. máj. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Crystal nailst válaszd, azért mert egy bunkó asszisztenst fogtál ki ne járj valami no name tanfolyamra a cn helyett. Ők nagyon jók a szakmában, hidd el, én oktatóval is vesztem össze a tanfolyam alatt, de szakmailag nagyon ott vannak a topon, semmilyen más körmös suliba nem iratkoznék be.
2015. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is csak a CN-t ajánlom neked. A legjobb képzést ők csinálják itthon. Máshol kb nem is érdemes tanulni, mert a pénzedért kb semmi tudást nem kapsz.
2015. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!