Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ady...

Mi a véleményetek az Ady Endre Gimnáziumról (debrecen)? Milyen odajárni? Milyenek a tanárok és az oktatás? Esetleg valami mást kellene választanom? Írnátok jó kollégiumokat Debrecenben?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, faluban élek és itt is járok iskolába. Kitűnő tanuló vagyok, erősségeim a magyar és a német, de a többi tantárgyból is jól teljesítek. Elég könnyen tanulok és jó a nyelvérzékem. Az Adyban szeretnék továbbtanulni, legjobban a nyelvi előkészítős emeltszintű dráma tetszik. Azt mondják, megvan az eszem hozzá, de én azt hallottam, hogy olyannak nincs esélye bekerülni, akinek nincsen "színpadi múltja". Igaz ez? Azt mondják nekem, hogy én színpadra születtem és van tehetségem. Az a baj, hogy nagyon kevés a lehetőségem ilyen téren, soha nem visznek verenyre, csak itt, a faluban kérnek fel verset mondani. Én mindenképp ki szeretnék innen törni, kérlek segítstek!

2015. máj. 21. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Én Drámán vagyok.Nekem sem volt színpadi múltam, esetleg 1-2 iskolai ünnepségen, és maximum ponttal vettek fel.Remélem nem késtem el a válasszal. Én is ki akartam törni, és ide jöttem.Életem legjobb döntése volt.A tanárok iszonyatosan jók, és mivel nyelvi előkészítős, ezért nyelvvizsgára is hamar szert lehet tenni.Segítségért hozzám fordulhatsz.
2015. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!