Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ak0sgfx kérdése:

Mit szóltok ahhoz, hogy a Holokausztból fontos tantárgy lett belőle?

Figyelt kérdés
Ezt a rádióban hallottam, szeptembertől befogják vezetni, és felmérések lesznek belőle.

2015. máj. 27. 08:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
17%
Örülök:)
2015. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Uhh, de szarul van megfogalmazva ez a kérdés. :D

Amúgy kifejtenéd bővebben, mert én még nem hallottam róla?

2015. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vacuolum válasza:

Csak még egy dolog amit meg kell külön tanulni csak tudnám, hogy minek. Az senkit nem zavar, hogy a középiskolából szabadulnak ki lányok úgy, hogy nincsenek tisztában azzal, hogy pontosan miért menstruálnak (peteérés, sárgatest, stb.) vagy, hogy vannak emberek akik elhiszik, hogy a vakcinák rosszak. Inkább lenne a biológia kötelező érettségi tantárgy.

És nem hiszem, hogy kevesebb lesz később ettől majd a zsidózás. Szerintem amikor az emberek hallanak arról, hogy mit tett Hitler tisztában vannak vele, hogy ez rossz, aki meg nem, annak komoly erkölcsi és szellemi problémáik vannak.

2015. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
CSAK a Katolikus Pázmány Egyetemen lesz tantárgy, másutt NEM.
2015. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Na, utánanéztem, hogy a Pázmányon lesz ez alapozó tantárgy. Hogyha magyar sajátosságokkal tanítják a holokausztot, pl.: Kiket hurcoltak el, milyen eszme nevében, milyen intézkedések voltak, milyen politikai háttere stb.. (ezeket már egy jobb gimnáziumban megtanították), de akkor úgy izgalmas órának tűnik. Így, hogy nem tudjuk, hogy mit takar pontosan... Benne van az is, hogy a két zsidó professzor belemegy a szokásos nácizásba és a zsidó a kiválasztott nép, tessék sajnálni, mert őket mindig veri az Isten témába. Szóval, ha jól van felépítve az óra, tényszerűen, akkor egy féléves tantárgynak elmegy.
2015. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
4 Akkor nem örülök.
2015. máj. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem meg piszok jó kis órát lehet belőle tartani, ha olyan kezébe adják a lehetőséget. NEm valami elvakult fanatista, hanem széles körű tájékozottsággal rendelkező, elfogulatlan oktató ebből sokat ki tud hozni.

NEkem most érettségizett a lányom, a holokauszt kimerült a Sorstalanságban, mint kötelező olvasmány.

Sajnálom, hogy bárhol olvasok a témáról, csak a zsidózás megy...

2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem unalmas a téma az biztos -
2015. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk találkoztam már holokaust tagadóval

Igaz a Műszakin

2015. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mennyi kreditet fog érni?
2015. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!