Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak anatomiabol? 1...

Hogy tanuljak anatomiabol? 1 hetem van ra

Figyelt kérdés

Egy het mulva anato vizsgam es 14 fejezet van kb.

Ennyi ido alatt jo alaposan fel lehet keszulni illetve hogyan tanuljak?

Magolni szorol szora nem lesz ra ido de maskepp, hogy maradna meg?



2015. máj. 27. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
egyetem, vagy emelt érettségi? mert nem mindegy, milyen szinten kell tudni.
2015. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetem
2015. máj. 27. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetemen én úgy csinálom, hogy azzal kezdem, ami nekem a legnehezebb, amire a legtöbb időt kell szánnom. nekem ez az endokrin és a hormonrendszer volt. a latinokat kijegyzeteltem, azt tanultam meg először, és utána olvastam hozzá a könyveket. amik könnyebben mentek, pedig a végére hagytam. a magolást én sem ajánlom, egyrészt azt elfelejted, másrészt tudnak olyan részletesen, cselesen kérdezni hogy belekavarodsz. fel lehet készülni, bár hogy mennyire alaposan.. az az értelmi képességektől függ. én egy hónapot tanultam rá, így lett négyes.
2015. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!