Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2011-es, vagy bármelyik már...

A 2011-es, vagy bármelyik már elérhető kompetenciamérés eredményeit hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Most konkrétan az én eredményeimre vagyok kíváncsi, még sose néztem meg őket.

Az az oldal kéne, ahol az azonosítóm megadásával megtudom nézni az összes ilyen infót velem kapcsolatban.

Az osztálytársam azt mondta nemrég, hogy ő talált olyan dolgokat, hogy az eredménye 6.-ban, a várható eredménye 8.-ban (becsült), és hogy 8.-ban annak a becslésnek a kétszeresét teljesítette :D

De nem tudja az oldalt megmutatni, mert csak kattintgatott és egyszer csak rátalált xD

Valaki letudná írni nekem a linket? :)

(Szerintem nem lényeg hogy most 10.-es vagyok de azért leírtam xD)



2015. máj. 27. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaptál egy papírt, amin rajta volt a kódod. Ha most 10.-es vagyok, akkor ezt az információt idén is megkaptad. Azon rajta van.
2015. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a papíron csak az oktatas.hu volt, ami elég tág fogalom

de amúgy már megvan, ezt a linket kerestem:

[link]

2015. máj. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!