Ez mi lehet? SOS

Figyelt kérdés
Regota gondom van a matekkal..megbuktam 9.be de atmentem potvizsgan.azota 11be megbuktam matekbol es evet ismetelek most,de megint bukasra allok matekbol.. Minden heten jarok matektanarhoz,dolgozat elott tobbszor is.akihez jarok szerinte az alapokkal vannak gondjaim. Tenyleg sokat gyakorlom amit a tanarral atveszunk,es megis max 2es ..de legtobbszor 1es.. Az analog orat nem tudom leolvasni, fejbe nem nagyon tudok szamolni,szorzas osztasnal is csak az egyszerubbeket tudom,es ha pl fizetesnel visszaadnak vagy szamolni kell egybol elkezdek izgulni..neztem diszkalkulia tesztet de ott csak olyanok voltak hogy 90-91-92 utan milyen szam kovetkezik..azert ezt tudom..de attol meg lehetek diszkalkulias?

2015. máj. 27. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
diszkalkuria, ki kell vizsgáltatni és akkor kaphatsz felementést matekből.
2015. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) hat jo lenne mert mar kb tonkretesz ez az egesz..:(
2015. máj. 27. 16:21
 3/11 Tom Benko ***** válasza:
Egyrészt a diszkalkulia nem csak annyi, hogy milyen szám jön sorban. Vannak érdekes további megnyilvánulásai, leginkább a számfogalom nemléte miatt. Én inkább valami súlyos korai kimaradásra gondolok első körben, azt kellene felderíteni. Ha nincs, akkor lehet foglalkozni a diszkalkulia problémájával.
2015. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem csak annyi,de a teszt amit kitoltottem a neten az kb errol szolt csak,ezert nem tudtam meg tobbet a teszttol..ami meg nalam van az pl a - + szamok osszeadasa,kivonasa,azokat pl soha nem tudom..
2015. máj. 28. 16:46
 5/11 Tom Benko ***** válasza:
Na, lassan eljutunk a probléma magváig. Hogyan szoktál készülni matekórára? Írd már le egyik órától a másikig, mert engem ez érdekel.
2015. máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mire vagy pontosan kivancsi?matektanarral egyebkent
2015. máj. 31. 21:15
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Mit csináltok, hogyan csináljátok, stb. Főleg az egyéni részére vagyok kíváncsi.
2015. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat pl az orai feladatOkat megcsinalom itthon ujra:D
2015. jún. 2. 18:48
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
Aham. És azoknak a megoldását szoktad elemezni, további feladatokat megcsinálni?
2015. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen..Tenyleg sokat gyakorlok..Es semmi
2015. jún. 4. 11:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!