Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanító alkalmassági vizsga....

Tanító alkalmassági vizsga. Így is felvehetnek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm volt előalkalmasságin (én nem) és mondta hogy a beszédhibája miatt elküldték felülvizsgálatra, ott látták, hogy javítható, ezért átengedték. Tudom, hogy nekem is van beszédhibám, de engem nem küldtek sehova, nem mondtak semmit, sőt, kedvesen mosolyogtak.

Lehet, hogy átengedtek így is?


A másik meg: ének. Azt mondták, hogy még fejleszteni kéne, de csak ennyi. Akkor átengedtek, csak javítanom kell rajta?


2015. máj. 28. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Mi volt az éneken? Kérdeztek? Mit énekeltél,hogy azt mondták fejleszteni kéne? :)
2015. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Énekeltem két dalt és mondták hogy a kottaolvasás nem megy annyira meg nem tudok egy bizonyos hangszínnél magasabban énekelni
2015. máj. 28. 20:58
 3/4 anonim válasza:
Értesítettek,hogy nem sikerült,vagy valami?
2015. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Matek felmentéssel felvesznek szerintetek? Nincs érettségim matekból.
2023. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!