Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettséginek a szóbeli részén tényleg nagyon gyakori az ökológia? Ezen kívül gondolom még az ember, és esetleg az evolúció ami sokat szerepel?!

Figyelt kérdés

Másrészről, ha például keveset mondok el magamtól az adott tételről amit kihúztam, akkor ha kérdezgetnek és tudom rá a választ, kaphatok még jó pontszámot?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. jún. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel a 12.es anyag fele ezért van rá egy esély
2015. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az ökológia a kérdéses feladatrészben gyakori, abban a részben, ahol magadtól kell beszélni egy témáról nem igazán van örológia és evolúció.
2015. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És abban a részben ahol magamtól kell beszélnem, támpontok vannak a tételben, hogy pontosan mit kell megemlítenem/kifejtenem?
2015. jún. 3. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden tételhez vannak segítő kérdések, amik alapján kell felépítened a mondanivalódat. Ezek sok segítséget nyújtanak (legalábbis szerintem). Én ma voltam emeltezni. Nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók, és amit nem tudtam, vagy nem olyan jól mondtam, azt kiszedték belőlem és arra megkaptam a pontot.:) sajnos szinte mindegyik tétel tartalmaz ökológiát valamilyen szinten, úgyhogy nagyon nézd át az utolsó könyvet! Sok sikert!
2015. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Remélem neked pedig jól sikerült.
2015. jún. 4. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon remélem ! :)
2015. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!