Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsgán hosszú újjú ing...

Államvizsgán hosszú újjú ing tetoválás miatt?

Figyelt kérdés
A vállamtól az alkarom feléig terjedő tetoválásom van, művészi ábra nem ilyen háznál gányolt igénytelen darab. Szerintetek is hosszú újjú inget vegyek fel államvizsgán?
2015. jún. 3. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképpen, de nem a tetoválás miatt. Aki egy tetoválás alapján megítél valakit, az egy barom. Na de visszatérve a kérdésre van egy szabály:


Ingből csak hosszú ujjút veszünk/hordunk. Nem is értem, aki rövid ujjú inget visel. Én csak ingeket hordok, de még ilyenkor, amikor kint 30 fok van, akkor is hosszú ujjút! Egyáltalán nincs melegem benne, mert ha süt a nap, akkor nem égeti a karom, ha meg beborul, akkor feltűröm.

2015. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem lenne tetoválva a karod, akkor is kénytelen lennél hosszúujjút felvenni, mert csak azt illik. Hivatalos eseményre mész, hosszúujjú ing, zakó, bele fogsz rohadni ötven fokban, de sajnos ez az elvárás. A rövidujjú ing amúgy is hülye látvány.
2015. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
2-es, örülök, hogy valaki még tisztában van azzal, hogy rövid ujjú inget nem viselünk!
2015. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság hogy ritkán hordok inget, ezért nem vagyok tisztába a dolgokkal, de hosszú újjút veszek fel.
2015. jún. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!