Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy PÁV2es...

Hogyan zajlik egy PÁV2es (taxis) vizsga?

Figyelt kérdés

Taxizni szeretnék elkezdeni.

Nehéz nagyon a páv?



2015. jún. 3. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a pszihológus fogalmazott: "Aki átmegy annak könnyű, aki nem annak nehéz"


Leültetnek egy gép elé, és teszteket kell csinálni.

Először felvillan 1 kép 1 másodpercre, memorizáld a dolgokat és akkor kérdezget (Hol volt gyalogos, mit csinált éppen, közeledett-e a kocsi vagy távolodott, hány kocsi volt stb...)


Aztán van 5 színes gomb a gépen + 2 a szélén + 2 pedál.

Felvillannak a színek és meg kell nyomnod a gombokat, közben hallasz magas és mély hangokat, értelem szerűen mélyhangkor fekete magaskor fehér, és ha a pedálra mutat épp akkor gyors arra taposol rá.


Aztán betesznek 1 kormányt, és úgy képzeld el mint a nagyon régi autós játékokat. Egy pont van alul ami jobbra balra megy a kormány elfordításával, és az út pedig kanyarog. Szóval ilyen felülnézetes dolog, a pedállal pedig a sebességet tudod növelni vagy csökkenteni. A cél minél gyorsabban és hibátlanul az úton maradni.


Végül állítások jönnek és választhatsz, hogy nagyon nem értesz egyet, nem értesz egyet, egyetértesz, nagyon egyetértesz. Olyan állítások pl hogy "A vezetők nagyrészénél sokkal jobb sofőr vagyok" vagy "Mindig betartom a szabályokat"



Nekem azt mondta újra kell csinálni az elsőt, mert nem lett túl jó, újracsináltam és átmentem.

2015. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem egy vizsgát, a 3. talán amikor van 4 db ábra, és alul folyamatosan megjelennek ábrák, amik vagy a 4 közül az egyik vagy nem. 2 gombot kell nyomogatni, 1 "megfelel" vagyis szerepel a fenti 4ben és egy "nem felel meg" szóval nincs benne a fenti 4 ben. A fenti 4 mindig ugyan az, ez a monotonitást teszteli, mert vagy 10-15 percen át csak folyamatosan jelennek meg az ábrák
2015. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Borovics válasza:

Szia

A páv nem nehéz, szinte reflex, kérdése az egész. a páv 2 megvan nekem is. Viszont amibe tanácsot szeretnék kérni ,az a páv utáni, lélektani vizsgálat. Erről még nem hallottam, de jövő héten megyek rá. Ebben szeretnék tájékozódni, Ha tudna valaki mondani rőla valamit.

Köszi.

szép napot.

2016. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!