Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mikor megy emelt töri...

Ki mikor megy emelt töri szóbelire? Esetleg aki már volt, annak hogy ment, mit húzott?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek és nagyon fosok tőle. Biztos leszek akkora szerencsétlen, hogy egy nem kedvenc témakört húzok, úgyhogy most is azokat olvasom ami nem megy annyira.

2015. jún. 4. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szombat fél 9. Rettegek. :(
2015. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én holnap megyek, de hál istennek nincs miér izgulnom hisz ha 0, ha 60 pont lesz ugyanannyi marad a felvételi pontom változás miatt... viszont azt nem tudjátok esetleg hogy forrásra milyenre lehet számítani? Jó hosszú hasznos, amivel sok pont elérhető, vagy rövid nagyon?
2015. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából eléggé változó. Ha szöveges forrás van, az elég segítőkész, vagy ugyanez a kategória egy ábra. Pl. kihúzod az EU-t és simán adnak neked olyat, hogy rajta van minden intézménye. Ugyanakkor adhatnak karikatúrát is, amin aztán lehet gondolkodni..
2015. jún. 4. 16:51
 4/6 anonim válasza:
Na mi volt kedves kérdező?
2015. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyarország a 2. vh-ban című témakört húztam :D Azon belül Kállay hintapolitikája. Elég jól ment, végén kérdezgettek kb. 4-et abból 1-re nem tudtam válaszolni.
2015. jún. 5. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az 1956-os forradalom nemzetközi összefüggéseit húztam, úgy érzem egész jól sikerült de majd kiderül. :)
2015. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!