Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kimondani ezeket...

Hogyan kell kimondani ezeket a neveket?

Figyelt kérdés
Toscanelli, Bartolomeo Diaz, Vasco De Gama, Pedro Alvarez Cabral, Amerigo Vespucci, Vasco Nunez de Balboa, Stephenson (aki a gőzmozdony feltalálója)
2015. jún. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly?
2015. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bennük biztos, és érettségin jobb lenne nem leégni. Ha nem akarsz segíteni, nyugodtan mehetsz máshova, nem kell oltogatni azért, mert biztos akarok lenni a dolgomban. Na viszlát!
2015. jún. 7. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ha valaki kérdez valamit, az "oltogatás". Értem, akkor a segítséget is keresd máshol. Amúgy a googlet nem véletlen találták fel.
2015. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ha felteszek egy kérdést, és arra az a kérdés jön válaszul, hogy "Ez most komoly?" az annyit takar: "Úristen, te most ezt komolyan nem tudod?"

És elegem van abból, hogy bárki bármit kérdez a gyakoriKÉRDÉSEKEN, az a válasz, hogy "google a barátod". És mi van ha nincs rá időm, hogy kikeresgéljem a neveket? Mi van ha én h*lye b*rom az egyszerűbb megoldást szeretném választani, és megkérdezem azokat akik tudják? (egy olyan oldalon ami a kérdéseknek jött létre..)

Inkább azokhoz menj beszólogatni, akik lesz*rnak mindent és nekik mindegy mit, hogyan ejtenek ki. Én legalább jól akarom kiejteni a szavakat, mert uram bocsá', nem vagyok se spanyol se portugál, hogy kisujjamból kirázzam a kiejtésüket.

Ha te nem segítesz, talán lesz valaki más, aki nem leoltani akar valamiért, aminél amúgy nagyobb problémák is vannak, hanem majd normális választ ad a normális kérdésemre és nem másik kérdést, oltogatást.

2015. jún. 7. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Toszkanelli, Bartolomeo Diaz, Vaszko Da Gáma,

Pedro Alvarez Kabrál, Ámerigó Veszpuccsi

Vaszko Nyunyez de Balboá

Sztívnszon

2015. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Google fordító, lejátszatod vele a kiejtést.. Omg..
2015. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Az utolsónak: Igen, mert a google fordító olyan megbízható és tévedhetetlen. omg...-.-

2015. jún. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!