Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hét alatt fel lehet készülni...

1 hét alatt fel lehet készülni a szóbeli érettségire? Idág húztam sajnos . És most bevagyok parázva

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, egy hét szerintem bőven elég, ha hatékonyan tudsz tanulni. Egyébként jó eséllyel már tudod az anyagot, csak ismételni és strukturálni kell. A tételeket írd le kézzel (max 30 perc/tétel, élesben kevesebb időd lesz, de előre érdemes részletesebben) olvasd el 1x-2x, így végezni lehet.
2015. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez attól függ. Mennyire vagy mázlista? :D
2015. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom .. Remelem most az leszek.. Az a baj hogy nagyon nehezen tanulok :S
2015. jún. 8. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Az írásbelijeid milyenek lettek?
2015. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most viccelsz? Napi több száz oldalakat lehet megtanulni...

Bőven elég, 8 óra alatt az egész tanulható, nemhogy 7 x 12 alatt...

2015. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek emelt történelem szóbelire és szombaton kezdtem el rá tanulni. mondjuk nekem van pár olyan tétel ami eddig is ment a többit meg átolvasom kétszer háromszor és kész :) szoval szerintem ne aggodj :)
2015. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!