Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos másodszakma...

Nappali tagozatos másodszakma megkezdésénél is jár az árvasági ellátás?

Figyelt kérdés

Most vagyok 22 éves,édesapám tavaly hunyt el.Jelenleg 3.as vagyok egy fogtechnikusi képzésen,szepremberben vagy októberben végzek.Úgy hallottam,h ha elkezdek egy másik szakmát is akkor arra már nem jár az ellátás.

Viszont erre vonatkozóan nem találtam adatot a neten,hisz a leírtak csak arról szólnak,h 25éves korig,tanulói(nappali) jogviszonyban lévőke érinti.Arról viszont nem ír,h megvonják-e a másodszakmásoktól...

Szóval arra ennél kíáncsi,h jó infót kaptam-e vagy mégis csak jár az az ellátás?



2015. jún. 8. 12:12
 1/1 Mr.Bab válasza:
Sajnos én megszívtam a 2. szakmás dolgot. Mivel 1 héttel a suli kezdése után kiderült ,hogy nappalin jelenleg nem lehet 2. szakmát tanulni hiába vagy 22 éves. Az az árvaellátás sem jár estin/ levelezősön csak nappali tagozaton és a kedvezmények egy része is odaveszik.
2015. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!