Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem vezetősége nem érti miről szól a szakképzés? Ha a holokausztról tanulok informatikusként, akkor attól hogyan leszek jó szakember?

Figyelt kérdés
Komolyan lehet venni ezek után ezt az egyetemet? Van értelme oda jelentkezni? Más egyetemen holokauszt helyett tanulhatnék mondjuk programozást, vagy adatbáziskezelést, amiért fizetnek is az IT cégek. Holokausztért nem hiszem, hogy több fizetést kapok.

2015. jún. 8. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mész máshova. Ennyi.
2015. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez most teljesen komoly?? mert énis a pázmányra megyek ugy néz ki mert csak oda lesz elegendő a pontszámom. de énse akarok ilyeneket tanulni. ha meg nem megyek el erre mivan?
2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
kötelező tantárgy lesz ... kell a diplomához
2015. jún. 8. 18:07
 4/16 A kérdező kommentje:
2015. jún. 8. 18:08
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha odaterveztem volna menni, szerintem most másik egyetemet keresnék. Undorító ez a bibsi propaganda, olyan intézménynek meg nem akarok a hallgatója lenni akik ehhez asszisztálnak.
2015. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy félévet kell tanulni csak, ennyit kibír bárki.
2015. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én nem azért megyek egyetemre, h ilyeneket kelljen kibírni, hanem értelmes dolgokat akarok tanulni, aminek később hasznát veszem. Ha van választásom, akkor inkább a BME vagy az ELTE.
2015. jún. 8. 18:28
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd azt. Ha nem tetszik menj más egyetemre.
2015. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy az egyetemen vannak olyan tárgyak, amikkel kitörölheted a segged. Hiába mész informatikusnak, mert ott sem csak jó tárgyakat fogsz tanulni, hanem itt is sok a tölteléktárgy, ami csak a kredit miatt van. Ezt meg kell érteni, el kell fogadni. Képzeld el, a Pázmányon a holokausztos tárgyon kívül van még vallásos tárgy is, na most egy olyannal mit kezdesz majd a jövőben? Semmit. Le kell nyelni, el kell fogadni, mást nem lehet csinálni. Egy idő után úgyis rájönnek majd, hogy ez tök felesleges volt. Addig meg legyél te az okosabb.
2015. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó a Pázmány, amikor az alacsony ponthatár miatt bekerültök oda, máshova nem? Akkor sajnos ez van.
2015. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!