Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem rontottam el semmit?...

Ugye nem rontottam el semmit? ( e-felvi, mentorprogram)

Figyelt kérdés

Hátrányos helyzetűként kipipáltam a személyes adatoknál ezt a nyilatkozatot:


"Amennyiben Ön hátrányos helyzetű jelentkezőként részt kíván venni a mentorprogramban, itt adhatja meg hozzájárulását ahhoz, hogy felvétele esetén a személyes adatait és elérhetőségeit a mentorprogramot koordináló szervezet felhasználja. "


Most ez mit jelent pontosan? Hasznos? Mert kérelemnek számít és most a személyes adatok, meg a középiskola adatai is sárgák. Nem lehet visszavonni valahogy?


2015. jún. 9. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy hátrányos helyzetűként van lehetőséged részt venni mentorporgramban, azaz segítenek téged a tanulmányaid során, összehoznak más hátrányos helyzetűekkel stb. Ehhez használják fel az adataidat, azaz így tudják majd veled felvenni a kapcsolatot. Nyugi.
2015. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.^^
2015. jún. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!