Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki, hogy halad a szóbeli...

Ki, hogy halad a szóbeli érettségire való felkészülésben?

Figyelt kérdés
Én lassan a hajam tépem, pedig minden nap órákat tanulok vagy tételezek... Más is így van? vagy én kerítek ekkora feneket neki? :D

2015. jún. 9. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel én az eredményemmel már biztosítottam az egyetemet, nem izgulok...
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még el se kezdtem, de ha nem bukok meg szóbelin bent vagyok az első helyen megjelölt szakon
2015. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hová készülsz? én BME (első)
2015. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne is kérdezd, nem jól

pedig elterveztem hogy mindennap tanulok és milyen szépen a végére fogok érni és tudni fogok mindent

csak hát nem jött össze és a tervhez képest jócskán le vagyok maradva

de még van egy kis idő, remélhetőleg ez elég lesz

az írásbelik jók lettek, azokat nem akarom lerontani, de a pontszámom most már biztosan meg lesz és felvesznek az elsőnek jelölt helyre

2015. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok. az írásbelim még jobb is lett mint amire beterveztem, nagy valószínűséggel megvan az első helyen megjelölt egyetem.

De a szóbelivel én sem szeretném lerontani, legalább megtartani a szinteket. Én szerencsére időbe elkezdtem de még most sem végeztem a tételezéssel. Mi nem kaptuk meg készen a tételeket :/ Töri kidolgozása másfél hét volt, úgy hogy minden nap foglalkoztam vele...

Szeretnék már túl lenni rajta.

2015. jún. 10. 08:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ,mint ti.

Az írásbelik jók lettek és nem akarom lerontani se. Elterveztem én is,hogy mennyi időm lesz,milyen szépen beosztom,tanulok minden nap egy keveset és oké:D De persze csak pár napja kezdtem el tanulni és most tanulhatok egész nap...:P

2015. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még semmit sem készültem, elég lesz a minimum, az meg simán megvan ha egyszer átolvasom a tételeket.

Mivel külföldi egyetemre megyek, nem számít, hogy hány pontom lesz.

2015. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyenlőre egy tételem van meg kidolgozva, amit most fejeztem be úgy fél órája. Örülnék, ha már a tanulási fázisban lennék. Remélhetőleg nekem nem fog 1,5 hétbe telni a kidolgozás, mert akkor eléggé ki fogok csúszni az időből. Pedig minden tantárgyból kéne a maximum pont... Esetleg 2-3 pont mínusz még belefér.
2015. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nekem kezdődik jövő hét kedden?
2015. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem hétfőn XD
2015. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!