Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gimnáziumban tanulok a...

Egy gimnáziumban tanulok a 11. évfolyamon, és a 8. -as diákok szóbeli felvételijén én is jelen leszek, mint felvételiztető. Milyen kérdéseket tegyek fel?

Figyelt kérdés
Frappáns kérdésekre lenne szükségem, mert egyelőre csak annyi jutott eszembe, hogy: Miért választottad ezt az iskolát?
2010. febr. 28. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: Mik a terveid? Miket szeretnél a későbbiekben tanulni?
2010. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha fogalmad sincs, mit kérdezz, akkor mért vagy felvételiztető?
2010. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért '8.-as'-nak írtad? Te úgy mondod,hogy NYOLCADIKAS? Mert én úgy,hogy NYOLCADIKOS.
2010. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem mindegy, kedves utolsó?
2010. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked semmit kérdezned, majd a tanárok kérdeznek, te mint érdeklődő megfigyelő vagy ott. Ha valami menet közben eszedbe jut, majd megkérdezed. Egyébként a miért választottad ezt az iskolát kérdésre nem lehet semmi érdemleges választ adni, nyilván azt fogja mondani, hogy jókat hallott róla. A gyerek személyéről érdemesebb kérdezni, mit csinál szabadidejében, mi a kedvenc tantárgya.
2010. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sem kell semmit kérdezned, hiszen a felvételről úgyis a tanárok döntenek (pontosabban az ő javaslataik alapján az igazgató), ezért ők teszik fel azokat a kérdéseket, amelyekre adott válasz segíti őket a véleményalkotásban. De ha ott ülsz egy darabig, majd fogod látni, miről is van szó.


Viszont nagy szereped lehet abban, hogy bátorítsad a felvételizőket, akár csak a jelenléteddel is.

2010. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy,kedves negyedik.
2010. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki vmilyen értelmes választ tudott adni...és én úgy mondom, hogy NYOLCADIKAS, de nem mindegy?????
2010. márc. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!