Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik videós, fotós, program...

Létezik videós, fotós, programozó, vagy akármilyen médiával kapcsolatos nyári tábor (tizenéveseknek), lehetőleg 20. 000 Ft körül, ha lehet Kecskemét környékén?

Figyelt kérdés

Egy ideje érdekel a programozás, videószerkesztés, és más médiai dolog, ezért táborba szeretnék menni. Már láttam ezt a Logiscool tábort, azonban ezt a 30.000 Ft-ot nem tudtuk volna a szüleimmel kifizetni, így a GyK.hu-hoz fordulok. Tudom, kicsit sok a feltétel, de más nem lehetséges. Természetesen azért elfogadok kicsit a feltételektől távolabb álló válaszokat.

A választ előre is köszi ;)



2015. jún. 10. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

ebben az árfekvésben szerintem nem annyira találsz, mert amiket te szeretnél, ahhoz komoly eszköz felszereltség (fényképezőgépek, számítógépek, azoknak külön, zárható hely) kell. esetleg a környékbeli iskolákat, művházakat járd körbe, biztos ők tudnak egy csomóféle táborról, talán lesz valami hasonló.


ez egy nagyon jó médiatábor diákoknak, nagyon színvonalas sajtó, fotó, tv, rádió, kiadványszerkesztés programmal, de nem Kecskemét környékén van és nagyon nem 20-30 ezerbe kerül...

[link]

2015. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!