Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e ilyan egyetem/főiskola/k...

Van-e ilyan egyetem/főiskola/képzés, ahol levelező szakon nem kell órákra járni?

Figyelt kérdés
Még csak középiskolás vagyok, nem tudok semmit az ilyen dolgokról, de ma hallottam a buszon, hogy egy lány büszkén mesélte, hogy ez volt a 2. féléve, de még óran nem volt bent. Ezt tényleg lehet, vagy esetleg "kapcsolatai vannak? (Nem hallgaóztam, de előttem ültek és elég hamgos volt.)
2015. jún. 10. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy olyan levelező képzésről van szó, ahol az elején leginkább előadások vannak, és nem tartják számon a jelenlétet.

De lehet szó távoktatásról is. Ott tényleg nem kötelező részt venni az órákon.

2015. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen (előadás a legtöbb egyetemen amúgy sem kötelező, csak ajánlott pláne ha nem büfészakról van szó, a gyakorlatok, szeminárium annál inkább). De szerintem nem jó se levelezőn se távoktatásban részt venni, mert akkor kimarad az életedből ez a szakasz :D
2015. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!