Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvi? (Kérdésed túl rövid,...

E-felvi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A következő kérdésem lenne: ugye be kellett fizetni 9000 forintot,hogy jelentkezni lehessen egyetemre,de mivel én már tudom,hogy nem vesznek fel,mivel nincs elég pontom az adott szakhoz.Így ez érvényes lesz jövőre is,ha nem jelentkezek sehova?
2015. jún. 12. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jövőre újra be kell fizetned.
2015. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Király".Szemétség. :D
2015. jún. 12. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Be kell fizetned és nem szemétség. Nekik jövőre ugyanúgy végig kell zongorázniuk az adatbevitelnél a papírjaidat(tehát ugyanúgy dolgozniuk kell vele), nem fogják megőrizni az összes adatot minden egyes felvételizőnél, mondván lehet, hogy jövőre újra megpróbálja. Több tízezren jelentkeznek, nem emlékeznek rád, pláne hogy azonosítószám alapján különböztetnek meg.
2015. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,csak vicceltem,nem komolyan gondoltam. :D
2015. jún. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!