Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi hogyan zajlik?

Érettségi hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Leginkább azokhoz szól a kérdés, akik már letették..

Nálatok milyen sorrendben történt? (tudom, hogy nem ugyan az)

Névsor szerit? Előre vették azokat akiknek több tantárgy volt (pl matekból is szükséges szóbel) illetve azok maradtak későbbre akiknek, mondjuk csak 3 volt (előre hozott miatt)

Illetve.. tekintettel voltak azokra akik vidékiek?


2015. jún. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj előre hogy te korábban/később akarsz/tudsz menni, azt figyelembe veszik ha kicsit is normálisak.
2015. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, ahol névsor szerint megy, de ez nagyon ritka. A feleletek száma nem szempont. A tanárok összeegyeztetése a szempont, tehát hogy pl ne kelljen egy tanárnak 3 felelő miatt 3 napon bejönni, vagy ha több osztályban folyik vizsga egyszerre, akkor át tudjon menni a másik osztályba is. A vidékiekre hogy kéne tekintettel lenni? De ha te a bármilyen szempontodat, amire tekintettel kéne hogy legyenek, nem közölted jóelőre, akkor nem tudnak semmit tekintetbe venni. A beosztás mostanra már elkészült. Nem kívánságműsor.
2015. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Nekem mindegy mikor kerülök sorra végülis.

Csak érdekelt, hogy kb. mire számítsak.

Bemegyek fél8ra, és 11kor hívnak, vagy 2kor.. :'D

(Helyi lakos vagyok, szóval nekem nem is olyan lényeg)

2015. jún. 13. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy ment, hogy az első nap első felében mentek az erős tanulók, a nap délutáni részén a gyengébbek.

A második nap csak gyengébb tanulók voltak, a harmadik napon pedig a kitűnő vagy két négyessel lezárt tanulók. :D

Nem tudom, hogy miért így ment, de az osztályfőnök ragaszkodott hozzá, hogy így a vizsgabiztosnak "imponáljon az osztály"....

2015. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!