Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy elozoleg...

Hogyan lehet egy elozoleg Wordben elkeszitett pl tablazatot megnyitni Adobe Readerben, hogy utanna betudjam illeszteni photoshopba?

Figyelt kérdés

Naptarat szeretnek kesziteni, de fogalmam sincs hogyan szerkesszem meg csak Photoshopban... mondtak, hogy probalkozzak Illustratorral de ahoz egyaltalan nem ertek... ez a megoldas jutott eszembe, hogy elkeszitem a tablazatot Excelben, vagy Wordben, es valahogy behelyezem Photoshopba, hogy osszetudjam illeszteni a kepekkel, de nem tudom, hogyan tudnam oket utanna adobeban megnyitni...


a netes naptar sablonok nem tetszenek, es nem illenek a kepeimhez.


Kerlek segitsetek, nagyon surgos



#naptar keszites
2015. jún. 14. 16:45
 1/1 tabaki ***** válasza:
Nnna, nesze neked sürgősség... Sajnos, csak most találtam rá a kérdésedre, de hátha valakinek még jól jön. Ha a Wordben nincs kép-exportálási lehetőség, mentsd el PDF-be, azt a Photoshop nyilván olvassa (hogyha már a Gimp is képes rá), és utána képként is mentheted, ha úgy kényelmesebben tudod használni..
2016. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!