Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbeli érettségin...

Angol szóbeli érettségin kérdezgetnek, vagy magamtól kell beszélnem?

Figyelt kérdés

Nincsenek tételeink, így fogalmam sincs, hogy mi várható majd. Kihúzok mondjuk egy "Family" feliratú papírt, és akkor én beszéljek a családomról? Meg úgy általánosan a családokról? Vagy a tanár kérdez majd valamit?

Hogyan működik ez?


2015. jún. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát témához tartozó mondatokat kell mondanod, ha nem megy a tanár kérdez
2015. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te beszélsz
2015. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:

Elkezded mondani a rizsát magadtól, aztán a vége felé a tanár is bele-belekérdez, vagy ha érdekli valami.

Ha nem tudsz beszélni egy szót sem (de azért csak tudsz...), akkor meg segít.

2015. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húzol egy lapot, összeszeded a gondolataidat...

Pl: Family


Family: szeretet, béke, testvér, anya, apa, időtöltés, hobby(te hobbid), haverok, barátok, történetek stb stb

a lényeg, hogy olyan témába keveredj, amiről tudsz beszélni.

nekem így lett ötös a szóbelim.

2015. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen, hát négy embernek nincsen halvány segéd fogalma és pont ez a négy ember válaszol?!

Nem húzol ki family feliratú papírt! Elképesztő, és hihetetlen, hogy a tanárotok egyáltalán nem készített fel az érettségire!

1. rész: Kérdés-felelet 3 különböző témában.

2. rész: szituáció eljátszása a tanárral. A feladatod le van írva.

3. rész: 2 vagy több kép összehasonlításával az odaírt szempontok segítségével önállóan beszélsz az adott témáról, pl hobbik, nyaralások, évszakok, szobák.

2015. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piriiiii ***** válasza:
Igen, drága, és mi pont a 3.ról beszéltünk. :)
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előre szólok,hogy nagyon gagyi az egész...ma megtapasztaltam ezt is.Nekem a társalgási résznél family,summer holiday,a harmadik nemtudom mi volt.szitunál a tanár egy buliba hìvott meg,levoltak kb. ìrva a szavak,hogy mit kell mondani...:D képleìrásnál irodai munka vs mezőgazdi munka vagy mi volt.Tőlem kérdezgetett én válaszoltam,ahogy tudtam.Én aztán elég béna vagyok angolból,ettől tartottam a legjobban,erre ez sikerult a legjobban:D Ne parázz,nem érdemes!
2015. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!