Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar szóbeli érettségit mit...

Magyar szóbeli érettségit mit kell csinálni 7 pontért?

Figyelt kérdés

Nem tanultam rá semmit, mert emelt matekra és törit tanultam, utolsó héten olvasgattam pár magyar tételt.

Nem fog beleszámítani a felvételimbe, tehát arra hajtok, hogy adják ide.


2015. jún. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, és férfi a tanárod, akkor tudod a dolgodat. Vegyél fel térdvédőt.


Fordított esetben, ha nem nézel ki túl jól, akkor ez nem fog beválni, szóval kapsz egy regényt, és hazudj róla valamit. Nyelvtanból meg csak össze tudsz valamit rizsázni. Csinálj úgy, mint aki ért hozzá.

2015. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 pontért bizony oda kell adnod a lelkedet a magyartanárodnak.
2015. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Normális válaszok nincsennek?

Fiú vagyok és 60 éves a magyartanárom...

Leszarrom a magyart, mert mérnöki szakra megyek jövőre, a pontjaim is meg lesznek.

Ha mondok valami rizsát, meglesz a 7 pont?

2015. jún. 16. 14:21
 4/4 anonim válasza:

Szerintem az egész magyar egy rizsa :D


Én is a minimum pontra hajtok magyarból, a tanárom is tudja. Ő azt mondta, hogy azért 2szer olvassak át mindent, a legalapabb dolgokat azért tudjam, és ha kellően határozottan ülök ki és beszélek-beszélek-beszélek (persze nem a tegnapi vacsi receptjét kell mondani), akkor abból nem lesz gond. Ha kihagysz dolgokat, akkor a tanár még belekérdez, ezért is lényeges az, hogy nagyjából ismerd az anyagot. Valószínűleg nem fognak szívózni, a minimumot megadják..


Sok sikert!

2015. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!