Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivációs levél egyes részeib...

Motivációs levél egyes részeiben tudnátok instrukciókat adni?

Figyelt kérdés

Autószerelő munkához szeretném beadni a jelentkezésemet.

Meg alkatrész kiszállító céghez.

Pályakezdő vagyok. Az még oké , hogy leírom a motivációs levélben , hogy pályakezdő vagyok , de után mit írjak még ?

1000 mintát néztem már , de sokra nem megyek velük.


Köszi!



2015. jún. 16. 21:29
 1/3 anonim válasza:

Én is pályakezdő vagyok, de azért próbálok segíteni. Én is most csináltam meg a saját motivációs levelemet.


Kezd azzal, hogy milyen állást pályázol meg és hogy hol találtad ezt az állást. Aztán írd le röviden a tanulmányaidat (max. 1-2 mondatban). Utána jöhet a tapasztalatod (én például ide a nyári gyakorlatomat írtam). Aztán, hogy milyen munkahelyet szeretnék a jövőben pl. "A jövőben olyan munkahelyen szeretnék dolgozni, ahol a gyakorlatban is hasznosíthatom az eddigi tanulmányaimat." Végül pedig leírhatod, hogy reméled lehetőséged lesz egy személyes találkozóra és várod mielőbbi visszajelzésüket. Tisztelettel, aláírás, elérhetőségek.


Remélem tudtam segíteni :)

2015. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja köszi. Mind1 végül is megoldottam.

Múlt héten szerdán beküldtem , csütörtökön már hívtak is , hogy pénteken mehetek állásinterjúra.

Elmentem , szerintem jól ment. 1 hét múlva értesítenek , hogy mi a helyzet.

Neked is sok sikert!

2015. jún. 22. 11:22
 3/3 anonim válasza:

Na akkor tök jól megoldottad egyedül is :)Tuti, hogy fel fognak venni! Majd azért írj, hogy sikerült-e. :)


Köszi! Remélem, hogy nekem is ilyen jól fog menni.

2015. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!