Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Országos Széchényi Könyvtár...

Országos Széchényi Könyvtár vagy Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Melyik könyvtár nagyobb? Azt tudom, hogy diákoknak az OSZK 3000 Ft egy évre, a FSZEK 3200. Melyikbe érdemesebb beiratkozni szerintetek?
2010. febr. 28. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
És mindkettőből lehet kölcsönözni? Haza lehet hozni könyveket?
2010. febr. 28. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:
A Széchenyi baromi nagy könyvtár, ott nagyon sok minden van. Szabó Ervinből meg ezeregy van Budapesten, nálunk spec. egy kisebb van én oda vagyok beiratkozva, de sztem a SZéchenyi jobban megéri, oda szoktam menni vizsgaidőszakban néha-néha. Igen, lehet kölcsönözni.
2010. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az OSZK-ból NEM lehet kölcsönözni.
2010. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ, mire van szükséged. Mind megéri, ha ott találod meg, amit keresel, de tudtommal a Széchenyiből nem lehet hazavinni, csak ott használhatod, szóval inkább tanulási célra jó, ha csak olvasgatni szeretnél, kikapcsolódni, inkább a Szabó Ervin, ha speciális szakirodalom kell, akkor pedig a szakkönyvtárak (én például jártam már a Filmművészeti Egyetem könyvtárában is, mert kellett olyan szakirodalom, ami ott volt meg).
2010. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Széchényibe 18 év alatt nem engednek be, csak ha igazolja az iskola, hogy versenyre készülsz. Legalábbis pár éve így volt.
2010. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval az OSZK-ból kölcsönözni nem lehet?


A korhatár nekem nem fontos, elmúltam 18 éves.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2010. márc. 1. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!