Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki ezt lefordítaná nekem...

Valaki ezt lefordítaná nekem angolra?

Figyelt kérdés

Kedves Juan Rodrigez!


Szabó Tamás vagy, 15 éves. Imádok rajzolni. Nagyon kedvelem az ön Spitt and Spotti képregényeit! Magyarországon is megjelentek évekkel ezelött.

Sokszor ezekböl szoktam másolni néhány képet.


Ha a késöbbi években én is szeretnék képregényrajzolással foglalkozni, hol kezdjem? Mit érdemes hozzá megtanulni, és melyik országba menjek?


Köszönöm :)


2015. jún. 18. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*Szabó tamás vagyok
2015. jún. 18. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dear Juan Rodrigez,


I'm Tamás Szabó, 15 years old. I love drawing. I fond of your Spitt and Spotti comics! They were also published in Hungary years ago.

I often copy from these some pictures.


If I would like to draw comics in subsequent years, how should I have a go? What could be worth learning for it and which country should I go to?

2015. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 18. 21:46
 4/5 chtt ***** válasza:
100%
I am fond of... :)
2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elnézést. :)
2015. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!