Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhét kedden szóbeli érettsé...

Jövőhét kedden szóbeli érettségizek. Félek tőle, későn kezdtem el tanulni rá és a beszélő készségem sem túl nagy. Mit javasoltok? Sikerülni fog ettől független?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

persze, sikerülhet

nézd át rendesen a tételeket addig, de ne görcsölj rá

2015. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Te már rég túl vagy rajta? Ha igen, fel tudom veled venni a kapcsolatot és kaphatok 1-2 jó tanácsot?

2015. jún. 18. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok rajta, és tőlem kérdezhetsz bátran :)
2015. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet.
2015. jún. 19. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam mint te, én is későn kezdtem el tanulni rá(előtte kb 5 nappal). Szerencsére én már kedden túl voltam rajta , most pénteken pedig meg is kaptam és minden meglett. Szerintem ne parázz rá. A törid az szinte biztos , hogy meglesz mivel olyan forrásokat adnak amiben kb minden benne van, plusz ugye ott a térkép abba meg benne vannak az évszámok. Magyarnál van egy irodalmi kronológia vagy mi az :D , abba is benne van elég sok minden meg a könyveket (amiket év közbe kellett olvasnotok stb...)általában kirakják ott valahova. A nyelvet meg össze lehet hozni , tanár kérdez max ha nem megy és válaszolsz rá :).

Sok sikert!

2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ma én is túl estem rajta és sikerrel zártam mindent:)
2015. jún. 24. 01:32
 7/8 anonim ***** válasza:
gratula :)
2015. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én holnap megyek de bárcsak végeznék már vele..Gratula!:)
2016. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!