Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keresztféléves képzésnél...

Keresztféléves képzésnél mennyi ideig van jogviszonyom?

Figyelt kérdés

Keresztfélévben jelentkeztem a suliba (okj 2 éves)

A diákot egyből megrendeltem a posta címemre ki is küldték.

Viszont az órákat már nem látogattam így nem volt "pofám" matricáért bemenni.

A BKV-s kisasszonyt megkérdeztem, hogy így lehet-e BKV bérletet használni ilyen igazolvánnyal (itt újpest központban kérdeztem). Azt mondja igen, persze.

Ki is adta és használtam egy jó darabig. Nem paráztam mert az esetek 80%-ban meg sem nézik, hogy egyáltalán lejárt-e a bérletem.

Ma végre kifogtam azt aki igen megnézi. (nyugati)

Na most az a kérdésem, hogy érdemes bemenni matricáért? Vagy kérjek ideiglenest (Mintha elveszteném) vagy egyáltalán érdekli az ügyintézőt, hogy bejárok vagy sem..


2015. jún. 18. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk: te ebben a félévben jártál arra a képzésre, megvan még a jogviszonyod, nem rúgtak ki, amiért nem jársz órákra?
2015. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!