Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri szóbelin össze lehet...

Töri szóbelin össze lehet szedni 8 pontot a forrásból, atlaszból és IQ-ból?

Figyelt kérdés
Utálom a történelmet, nem tudok minden tételt, és csak kettest kell elérnem, hogy felvegyenek egyetemre. Hogyha olyat húzok, amit pont nem tudok, szerintetek átmegyek. 6db ilyen mumustétel van, amit sehogy sem bírok megjegyezni, de mindegyik el lett olvasva.
2015. jún. 20. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A tanárom azt mondta h a forrás alapján 12% elérhető. Szóval alapműveltséggel és forrással megvan.
2015. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno összejött (2 éve). Forrás+atlasz (utóbbinak nem vettem sok hasznát)+rizsa.
2015. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 3 oldalas volt a forrás + a térkép . Nekem sikerült , neked is menni fog :D
2015. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, és te hány pontot kaptál? :)
2015. jún. 20. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, azért szoktak töriből póttételt húzatni, ha valaki oltári nagy hülyeségeket mond, és egyértelmű, hogy fogalma sincs a témáról.
2015. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.4-es lett a törim . Amúgy tényleg vannak olyanok akik nem tudnak semmit , nálunk volt egy gyerek akinek mondta a tanár , hogy ne mondjon többet (mert szó szerint ló*asz se tudott), inkább megadja neki a kettest
2015. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán megvan atlaszból és forrásból. Én mindig is rossz voltam töriből és az égvilágon semmit sem készültem szóbelire, még csak azt sem tudtam, hogy milyen tételeink vannak, de 31 pontom lett!
2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!