Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dyscalculiáért jár a többletpo...

Dyscalculiáért jár a többletpont főiskolán?

Figyelt kérdés
Mindig is fel voltam mentve középsuliba, van papírom róla.

2015. jún. 24. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%
nem
2015. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 acelsziv ***** válasza:
29%
Miért járna egy defektért többlet? Ennyi erővel egy down kóros maximális pontot kaphatna a semmire
2015. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
de igen, jár, 40 többletpont, bár én se értem miért.
2015. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
:)
2015. jún. 24. 15:27
 5/25 anonim ***** válasza:

40 pont többlet azért mert számolási zavaros valaki, miközben ebből kifolyólag nyilván olyan szakra megy ahol nem kell számolni.


Fuck logic :D

2015. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Fel vagyok háborodva ezekért a válaszokért! ez egy betegség! elképesztő...
2015. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdező ellen szólt a felháborodásom.


De azt belehet látni, hogy ez így jogtalan versenyelőnyt jelent. Akit fel kell menteni már középiskolában is matekból az soha a életben nem fog elvégezni egy egyetemi szakot ahol van matek.


Ebből kifolyólag adja magát, hogy elmegy humán területre, ahol viszont semmi hátránya nem származik abból, hogy diszkalkuliás, még is kap ajándékba 40 pontot, és lehet ezzel a 40 ponttal veszi el valaki olyannak a helyét akinek amúgy több pontja lenne. Érted már?

2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
ne legyél felháborodva, inkább azoknak kéne, akik egy felsőfokú nyelvvizsgáért kapnak annyi pontot míg más egy ilyen papírért. meg betegség, rendben, de akkor egy cukorbeteg, allergiás miért nem kap 40 pontot? hisz az is egy betegség. támogassák őket az egyetemen, de ne kivételezzenek velük a felvételinél.
2015. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#8, na igen, nekem szeptemberben létezni sem egyszerű a parlagfű miatt, gyanítom jobban hátráltat ez engem összességében mint valakit a diszkalkulia a bölcsészkaron, mégse jár semmi. Persze nem is várom el, nem arról van szó.
2015. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom jár-e, de az már elég nagy előny, hogy nem kell matekból érettségizniük (teljesen érthető), így azonos esélyekkel indul. (Viszont ha kap +40 pontot akkor nem ő indul előnnyel hanem én hátránnyal :/)
2015. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!